Hollywood Story Apk indir Sınırsız Elmas hileli

12.2

Hollywood Story Apk, sınırsız elmas ve para ile ünlü bir Hollywood Yıldızı olarak hayatı hızlı ve kolay bir şekilde yükseltebilenler için burada.
Apk İndir
3.8/5 Oylar: 3,813
Geliştirici
Nanobit Games
Sürüm
12.2
Güncelleme
26 Haziran 2024
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
120 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Hollywood Story Apk En gösterişli ve lüks yaşam tarzlarına hepimizin aşina olduğu gibi, ünlü Hollywood yıldızları da yaşar ve yaşar. Bütün dünya o hayatın bir tutam tuzunu bile almak istiyor, Öyle güzel ve güzel olduğu için, bizim algımıza göre herkes o bölümden zevk almak istiyor. Gerçekte, kendinizi bir Hollywood yıldızı olarak kabul ettirmek zordur ve yarışmaların farkında olan insanlar hayallerinden vazgeçerler.

Hollywood Hikayesi MOD APK

Ama hayatı ünlü bir Hollywood yıldızı gibi yaşamak isteyenler için bir ziyafet. Hollywood Story Apk, bir Hollywood yıldızı olmanın gerçeklerini ve faydalarını deneyimlemelerini sağlamak için gereken tüm gerçekçi simülasyon ile burada. Her ayrıntıyı en zevkli duygularla keşfetmek için ultra HD 3d grafikler ve gerçekçi simülasyonla tasarlanmış bir oyun. Bu oyun, bir Hollywood yıldızı olarak akıp kendinizi kurmak için en iyi oyunu sağlar.

Oyunda, yıldızların gerçekten beğenilen yaşam tarzını deneyimleyeceksiniz. Burada, Hollywood’un en büyük ve en ünlü film platformunda kendini kurma hayaliyle küçük bir arka plandan gelen bir oyuncu olarak oynuyorsunuz. Önce portföyünüzden başlayıp önde gelen yönetmen ve yapımcılarla paylaşarak sıfırdan kendinizi inşa etmeye çalışıyorsunuz ve simüle edilmiş mücadele şeklinde size şans verecekler. Oyun içinde ödül olarak para kazanarak farklı makyajlar, saç stilleri ve çok şey giymeniz gerekecek. Bu parayı kendinizi geliştirmek için kullanacaksınız, bu da sektörde başarılı olma şansınızı artıracaktır. Daha sonra başarılı olduğunuzda hayranlarla buluşmak, imza vermek, video çekmek, özçekim yapmak, iş yapmak ve çok şey keşfetmek gibi doğal yaşam tarzını deneyimleyeceksiniz.

Hollywood Story Apk

Hollywood Story Apk, orijinal oyunun alternatif bir çeşididir çünkü özellikleri doğru eşleşmeye göre biraz değiştirir. Oyunları hack şeklinde değiştirdi. Oyuncuların sınırsız yükseltme ve oyunun çeşitli yönlerinin kilidini açma gibi premium seviyenin sınırsız avantajlarından yararlanmalarını sağlayan hile kodları.

Hollywood Hikayesi MOD APK

Ünlü bir Hollywood yıldızı olmak için, kendinizi çeşitli algılarda keşfetmeniz ve oyuncu yönetmenlerinin ihtiyaçlarına göre ayarlamanız ve yükseltmeniz gerekir. Bunun için hızlı bir şekilde yükseltme yapmak ve sektörde kendinizi hızlı bir şekilde kurmak için yeterli paraya ihtiyacınız var. Sınırsız para ve madeni para, oyuncuların oyunla hızlı bir şekilde başa çıkmasına yardımcı olacak ve kullanıcıların bunları çizmesini kolaylaştıracak. Sürüm, en önemli reklamsızlık politikası gibi, sonsuz para dışında birçok avantaj sağlar. Reklamsız politikası oyundaki reklamları devre dışı bırakır ve dikkatiniz dağılmadan sürekli bir zevk akışı sağlar. Ayrıca oyundaki antiban ve antivirüs özellikleri sayesinde güvenli ve güvenli bir oyun ortamı sağlar çünkü kurarken başka bir yoldan root yapmaya gerek yoktur.

Kariyer İnşasını Sıfırdan Yaşayın

Hollywood Story Apk, kullanıcılara sıfırdan bir bakış açısıyla hayattan zevk almanın avantajlarını ve deneyimini sunar. Oyuna Hollywood sektöründe oyuncu olmak isteyen bir oyuncu olarak katılıyorsunuz ama bildiğiniz gibi dünyanın en çok ödül alan ve ünlü film sektörü Hollywood’da isim yapmak ne kadar zor. Hayalinizi gerçekleştirme sürecinde gereken mücadeleler, finansal sorunlar ve çok daha fazlasıyla karşılaşıyorsunuz. Portföyler yapın, acentelerle görüşün, yönetmenlerden ve yapımcılardan size bir şans vermelerini isteyin ve ardından oyunculuğunuzu zorlaştırdıkça ve ardından gelişen kariyeriniz başlayacak ve ardından yaşam tarzlarının ve avantajların tadını çıkaracaksınız.

Hollywood Hikayesi MOD APK

Endüstriyel İhtiyaçları Karşılamak İçin Kendinizi Dönüştürün

Kendinizi bir yapımcının gözdesi yapmak için çok çalışmalı ve buna göre birçok mücadeleye dönüşmelisiniz, çünkü bu sahada başarınızı sağlayacaktır. Karakterinizi isteklerinize göre yaratın, film endüstrisinde beklendiği gibi kendinizi tamamen dışarıdan değiştirin. Saç stiliniz, moda anlayışınız ve makyajınız muhteşem görünüyor ve görünümünüzü zarif, kibar, güzel vb. gibi programa göre tasarlayın. Defilelere ve mankenliklere katılın, çünkü bu tesisler kendinizi yapımcıların ve kast yönetmenlerinin gözünde büyüleme şansınızı arttırır.

Bir Aktris Olarak Büyüleyici Yaşam Tarzı

Hollywood Story mod uygulaması, kullanıcıların Hollywood yıldızlarının birinci sınıf yaşam tarzlarını deneyimlemelerini sağlar; Bir ünlünün rolünü oynadıkça, aynısını yaşayacaksınız. Mücadeleden sonra, sektörde ayak izinizi bırakmış olacağınız gibi, şöhret, para, zenginlik, isim ve gerçekte bildiğiniz gibi çok sayıda lüks avantajdan yararlanacaksınız. Fonksiyonları ve işletmeleri başlatmak, reklam yapmak ve ünlü markanın elçisi olmak için davetiyeleriniz olacak. Dünyanın dört bir yanındaki çılgın hayranlarınızla tanışın, onlara imza verin ve onlarla özçekim yapın. Başarınız onların sevgisine de bağlı olduğundan, hayranlarınıza akıllıca ve sevimli davranın.

Hollywood Hikayesi MOD APK

Costars’ınızla Çoklu Şekilde Keyfini Çıkarın

Hollywood Story Apk, gerçekliğin ultra simülasyonunda bir oyundur. Kendinizi başarılı ve aranan bir oyuncu olarak kabul ettirdikten sonra, Film yıldızı olmanın lüks faydalarıyla karşılaşacaksınız. Film endüstrisinden arkadaşlar edinecek, onlarla çıkacak, birkaçıyla çıkacak, tanıdıklarınızla sıkı parti yapacaksınız. Endüstri arkadaşlarınızla dolaşacak, onlarla birlikte kulüplere, restoranlara ve destinasyonlara gidecek ve ciddi şekilde eğleneceksiniz. Çeşitli ihtiyaç duyulan ve özen gösterilen durumlarda size yardımcı olacaklardır. Zamanınızın çoğunu çekime ve reklam yapmaya, hayranlar ve arkadaşlarla buluşmaya, röportajlara katılmaya ve daha pek çok şeye ayıracağınız için kapaklarınız tamamen değişecek.

Bir Yıldız Olmakla Birlikte İşi Keşfedin

Hollywood Story Apk, ünlülerin tüm yaşam tarzı yaklaşımlarını kapsadığı için bu türün en iyi oyunudur. Burada bir ünlü olarak, yaşam yolundaki çoklu bağlamları da deneyimleyeceksiniz. Ünlü bir sinema oyuncusu olmanın yanı sıra, herhangi bir girişime girmek için şov dünyası, yarışmalar değerlendirme ve endüstri arkadaşlarınızla ortaklık gibi diğer üretken etkinliklere de katılabilirsiniz. Daha fazla para kazanmak için moda markanızı veya moda aksesuarları satış noktanızı açın. Ünlülerle flört ediyorsun ve gerekli deneyimlerinde sana yardımcı olmalarını sağlıyorsun. Çeşitli türlerden birçok arkadaşınız olacağı için onlarla iş kurabilir ve yaşam boyunca size yardımcı olacakları için başka gelir kaynakları edinebilirsiniz.

Hollywood Hikayesi MOD APK

Hollywood Story Apk

Hayranlarınızla buluşmaktan dünya çapındaki çılgınlığınıza kadar bir Hollywood oyuncusu olmanın yaşam tarzını keşfetmek için şimdi Hollywood Story Apk’yi indirin. Mücadeleden başlayın ve kendinizi ünlü bir yıldız haline getirin. Arkadaşlık edin, flört edin, hoşunuza gidiyorsa onlarla flört edin, geniş ağınızla işe girin, birkaç girişime başlayın ve endüstri arkadaşlarınızla en sevdiğiniz birçok yere giderek hayatın tadını çıkarın.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir