FaceApp Pro Apk indir 11.6.0 kilitsiz son sürüm

10.3.1

FaceApp, Yapay Zeka destekli fotoğraf düzenleme için en iyi mobil uygulamalardan biridir. Bugüne kadar 500 milyonun üzerinde indirilen en popüler uygulamalardan birini kullanarak selfie'lerinizi model portrelerine dönüştürün. FaceApp, Instagram için harika düzenlemeler yapmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi ücretsiz olarak sağlar. Ekranınıza daha fazla dokunmanıza gerek yok! TEK DOKUNUŞTA sorunsuz ve fotogerçekçi düzenlemeler oluşturmak için harika yapay zeka filtrelerini, arka planları, efekt setini ve diğer araçları kullanın. Artık photoshop yapmak için asla saatler harcamak zorunda kalmayacaksın!
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 730
Geliştirici
FaceApp Technology Ltd.
Sürüm
10.3.1
Güncelleme
24 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
49 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

FaceApp Pro APK Yapay Zeka (AI) her gün çok hızlı bir oranda büyüyor. Temel olarak AI, insanlar gibi düşünmeye ve eylemlerini taklit etmeye programlanmış makinelerde insan zekasının bir simülasyonu anlamına gelir. Birçok android ve iOS uygulaması bile günümüzde Cortana, Google Allo, Hound, Elsa ve çok daha fazlası gibi AI teknolojilerini kullanıyor. Ayrıca, çok sayıda düzenleme uygulaması, düzenleme ve tasarım görevlerini son derece kolay hale getirmek için AI teknolojileri sağlamaya başladı.

Bugün bu yazımızda yapay zeka teknolojilerini maksimum düzeyde kullanan bir resim düzenleme uygulamasından bahsedeceğiz. FaceApp Pro APK, cinsiyetinizi değiştirerek, yaşınızı, saç renginizi, sakal stilinizi değiştirerek yüzünüzü değiştirmek için AI teknolojilerini kullanan, sizi gülümsetebilen, şişman, zayıf ve muazzam özellikleri deneyimlemenizi sağlayacak bir uygulamadır.

FaceApp MOD APK

FaceApp Pro APK harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve Facebook, Instagram, Twitter ve çok daha fazlası gibi sosyal ağları kullanıyorsanız sizin için en iyi seçenektir. Erkeklerin çoğu bu uygulamayı gülümsemeleri, şişmanlığı, saç stilini, sakal stilini, saç rengini ve çok daha fazlasını ayarlayarak etkileyici profil resimleri oluşturmak için kullanıyor.

Oysa birçok erkek eğlenmek ve arkadaşlarının komik resimlerini yürütmek ve eğlenmek için cinsiyet değiştirme ve yaş geliştirme araçlarını kullanıyor. Temel olarak FaceApp, Google Play Store’daki tek ve tek AI resim düzenleyicisidir ve filtreler, kişiselleştirme araçları, renk değiştirme ve otomatik düzenleme araçları üzerinde tam anlamıyla harika çalışırlar.

Bu kadar çok istisnai özelliğe sahip olmanın yanı sıra, FaceApp pro mod apk uygulamasında sıra dışı özelliklerinin çoğundan faydalanmak için bir FaceApp Pro aboneliğine abone olmanız gereken tek bir eksiklik var. Öncelikle, bu abonelik aylık 299,00 INR, yıllık 1599.00 INR veya sonsuza kadar 3990,00 INR tutarındadır. Ancak yine de çok az erkek, yalnızca saç stilini, sakal stilini ve tüm bu özellikleri değiştirmek için ayda 299,00 INR ödeyemez. Bu nedenle, tüm kullanıcılarımız için, bu makalede, Face App’in ücretsiz bir Pro aboneliğini içeren basit bir uygulama olan FaceApp Pro APK için bir indirme bağlantısı alacaksınız.

FaceApp Pro APK’si

FaceApp Pro APK, size en iyi yüz düzenleme araçlarından birini sağlamak için gelişmiş AI teknolojileri ile oluşturulmuş akıllı bir fotoğraf düzenleme android uygulamasıdır. FaceApp 14 Şubat 2017’de Sevgililer Günü’nde piyasaya sürüldü ve o tek günde, bu uygulama her aktif kullanıcı ile binlerce uygulama indirmesini tamamladı ve şu anda tablolarına bakarsak 100.000.000’den fazla indirme elde etti ve bu rakamlar gün geçtikçe sabit bir hızla büyüyor.

FaceApp’in şu anda sahip olduğu kullanıcı puanlarına bir göz atarak nitelikleri hakkında anında fikir edinebilirsiniz. FaceApp, 3 milyondan fazla incelemeye sahip olmasına rağmen google play store’da 4,7 * puan alıyor. Kulağa Harika geliyor.

FaceApp MOD APK

FaceApp Pro APK, şu andan itibaren Google Play Store‘daki en iyi fotoğrafçılık uygulamalarından biridir ve en çok hasılat yapan 3. uygulamalarda trend olmuştur. Bu uygulama, birkaç kullanıcıyla kısa sürede dünyanın en güvenilir fotoğraf uygulaması haline geldi. Temel olarak, bu uygulama, yüzünüzde yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri tahmin etmek ve uygulamak için makine öğrenimi veya sinir ağlarını kullanarak yüzünüzü dönüştürebilir. Gelelim arayüzüne – bu uygulama, bir çocuğun bile fotoğrafları kolayca düzenleyebileceği ve dakikalar içinde yüzleri değiştirebileceği çok rahat bir kullanıcı arayüzüne sahip.

Bu uygulamayı kullanmak için, ilk önce sadece resminizi çekmeniz yeterlidir veya bunu Google sürücüsünden veya cihaz dosya yöneticinizden de alabilirsiniz. Yüzünüzün basitçe görülebileceği daha parlak veya daha büyük bir resim çekmelisiniz. Bundan sonra, daha fazla düzenlemede size yardımcı olacak birçok araç alacaksınız. Tüm araçları uygun bilgiye sahip olarak aşağıda listeledik –

 • İzlenim – Bu bölümde yüze birçok farklı izlenim ekleyebilirsiniz. Temel olarak, izlenim, görünümün türü anlamına gelir. Yani Hollywood, Kiss, Silk, Cute, Glance ve çok daha fazlası gibi geniş bir yüz tipi koleksiyonu var.
 • Gülümsemeler – Gülümseme bölümünde, yüz gülümsemesini iyileştirebilir ve ayrıca isteğinize göre huzursuz yüzler yapabilirsiniz. Dört tür gülümseme düzenlemesinin yanı sıra bir üzgün varyantı alacaksınız.
 • Sakallar – Hipster, Keçi sakalı ve Bıyık gibi çeşitli istisnai sakal stillerinden sakal stili seçmek için kullanılır.
 • Cinsiyet – Yüzün cinsiyetini değiştirmek ve ayarlamak için kullanılır.
 • Dönüştürme bölümü, yüz stillerinizi ünlülere ve istediğiniz diğer yüzlere dönüştürmenize veya birleştirmenize yardımcı olacaktır.
 • Yaş seçeneği, yaşı büyütmek veya küçültmek için kullanılabilir.
 • Ayrıca, saç renkleri, saç stilleri ve filtreler, kontrast, doygunluk, Vinyet ve çok daha fazlası gibi tüm renk ve parlaklık ayarlarını alacaksınız.

FaceApp Pro APK

FaceApp Pro APK, FaceApp resmi uygulamasının değiştirilmiş hikayesidir. Bu uygulamayı oluşturmanın ana nedeni, size tüm FaceApp pro özelliklerinin yanı sıra birçok ek özelliği ücretsiz olarak sunmaktır. FaceApp Pro APK içindeki AI özellikleri, genç bir erkeğin 60 yaşında bir erkeğe veya bir erkeğin kıza dönüşmesine (cinsiyet dönüşümü) yardımcı olacaktır.

FaceApp Pro, bir bilgisayar görüntü düzenleyicisinde bile alamayacağınız çok sayıda olağandışı özelliğe sahiptir. FaceAPP pro, fotoğrafınızı bir sonraki düzeyde netlikle düzenleyebilir, böylece hiç kimse bundan şüphe edemez. Ayrıca, bu uygulamanın kullanımı çok basittir ve FaceApp resmi uygulamasıyla aynı kullanıcı arayüzüne sahiptir.

FaceApp MOD APK

FaceApp Pro APK Özellikler

Temel özellikler

 • FaceApp Pro APK’sını kullanarak, FaceApp’te bulunan ve ödenmesi gereken tüm profesyonel araçlara kolayca erişebilirsiniz.
 • Sadece birkaç basit adımla, yaşınızı kolayca büyütebilir veya küçültebilirsiniz ve ayrıca bu şekilde çok sayıda komik görüntü oluşturabilirsiniz. Aynı yüz eğriliğini yaşlılık filtresinde görmek gerçekten eğlenceli.
 • Yaş ve yüz özelleştirmesinin yanı sıra, FaceApp ayrıca tamamen özelleştirilebilir geniş bir farklı filtre koleksiyonundan oluşur. Filtrelerinizi yalnızca birkaç uygun parlaklık, kontrast ve renk tonu ayarını birleştirerek de yapabilirsiniz.
 • Ayrıca, uygulama arayüzünde sağlanan beşten fazla stil özelleştirmesinden saç stilinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde yüz sakalınızı da şekillendirebilirsiniz.
 • FaceApp’in en iyi özelliklerinden biri, tek bir rupi ödemeden FaceApp filigranını görüntüden kaldırabilmenizdir. Filigranlar bir fotoğraftaki profesyonelliği azaltabileceğinden, bu FaceApp’ın harika bir özelliğidir.
 • FaceApp AI otomatik ayarlama aracı, o resmin en iyi versiyonunu önünüzde sunmak için tüm kişiselleştirmeleri otomatik olarak düzeltebilir.

FaceApp Pro APK Ek özellikler

 • Ayrıca FaceApp Pro mod APK’sında ücretsiz erişime sahip birçok çıkartma varlığı alacaksınız. Cilde veya yüze dövmeler ekleyebilirsiniz.
 • FaceApp’in mükemmel özelliklerinden biri de gülümseme ayarlama aracıdır. Bir fotoğraftaki bir gülümsemeyi kolayca geliştirebilir veya ayrıca çok rahat bir şekilde üzgün yüzü düzenleyebilirsiniz. Toplam 5 çeşit gülümseme özelleştirmesi alacaksınız.
 • Olağanüstü filtreler kullanmanın yanı sıra, arka plan özelliğini de kullanabilir ve yüze veya görüntüye uygun bir arka plan ekleyebilirsiniz. Bu özelliği en az bir kez kullanmalısınız, aklınızı başınızdan alacak.
 • Sonunda, makyaj aracını tartışacağız. Makyaj aracı, bu uygulamadan çoğu kadın tarafından en çok istenen araçlardan biridir. Temel olarak, bu uygulamanın içindeki Makyaj aracı, Mat, Parlak, Koyu, Parlak, Koyu Mat ve çok daha fazlası gibi ondan fazla farklı özelleştirmeden oluşur.
FaceApp MOD APK

FaceApp Pro APK

Bu makale tamamen FaceApp Pro APK hakkında detaylı bilgiler, özellikler ve tüm ek bilgilere dayanmaktadır. Öncelikle FaceApp Pro APK, Android 4.4 sürümü üzerinden herhangi bir android cihazda çalışabilen basit bir android uygulamasıdır. FaceApp Pro APK , Rus resim düzenleyici uygulaması FaceApp’ın değiştirilmiş versiyonudur.

Ancak özellikler ve kullanıcı arayüzü açısından, bu uygulamanın kullanımı son derece rahat olduğundan ve size tüm FaceApp Pro APK özelliklerini ücretsiz olarak sunabildiğinden, resmi FaceApp uygulamasıyla bile rekabet edebilir. Bu uygulamanın en iyi özelliklerinden biri, yüzünüzü dakikalar içinde değiştirebilecek en son güncellenmiş araçlara sahip olmanız için gelişmiş AI teknolojisi üzerinde çalışmasıdır.

Ayrıca, değiştirilen FaceApp’ın en yeni sürümüdür, bu nedenle tekrar güncellemeniz gerekmez. Ayrıca, bu uygulama, teknik ekibimiz onu on defadan fazla denediği için %100 güvenilirdir ve herkesi çok hızlı bir şekilde geçmiştir. Böylece herhangi bir güvenlik veya veri kaybı sorunu hakkında endişelenmenize gerek yok. Cihazınızın güvenliği bizim önceliğimizdir.

Bu uygulamayı hemen verilen bağlantıdan indirmeli ve istisnai özelliklerin her birini en az bir kez araştırmalısınız, kesinlikle keyfine varacaksınız.

Yenilikler

Yenilikler

 • Bu güncellemede, yaptığınız değişikliklerin yanlışlıkla kaybolmasını önlemek için bazı araçların kapatılmasıyla ilgili onay uyarıları ekledik. Uygulamadaki herhangi bir düğmeye tıklamaktan korkmayın, önemli veriler istenmeden kaybolmaz!
 • • Etkileyici filtrelerle selfie'lerinizi mükemmelleştirin 🤩
  • Sakal veya bıyık ekleyin 🧔
  • Saç renginizi ve saç stilinizi değiştirin 💇💇‍♂️
  • Saçınıza hacim ekleyin
  • Etkileyici ve popüler makyaj filtrelerini deneyin 💄
  • Yaratıcı ışık efektlerini kullanın
  • Sivilceleri ve lekeleri kaldırın
  • Kırışıklıkları pürüzsüzleştirin
  • Yüz özelliklerini kolayca büyütün veya küçültün
  • Renkli lensleri deneyin
  • Her adımda öncesini ve sonrasını karşılaştırmak için Kolay Karşılaştırma aracı
  • Sıcaklık, doygunluk ve daha fazlası için tam kontrol

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir