Roblox World of Stands en yeni Kodları (Ocak 2023)

World of Stands kodları, popüler bir açık dünya macera Roblox oyunudur ve inanılmaz ücretsiz ödülleri kapmak için yeni kullanma kodları mevcuttur.

Roblox World of Stands Kodları (Ocak 2023)

 

World of Stands kodları, 10.000’den fazla aktif kullanıcıyla 2021’de piyasaya sürülen nispeten yeni bir Roblox oyunudur. Oyun, popüler bir Anime dizisi olan “JoJo’s Bizzare Adventure”a dayanan bir açık dünya macera ve dövüş türü oyunudur. Tıpkı serideki gibi arkadaşlarınıza karşı oynayabilir veya savaşabilir, Londra sokaklarında görevler bulabilir ve tribünlerinizi kazanabilirsiniz. Bu, oynaması ücretsiz bir oyundur ve bazen geliştiriciler, oyun içi para birimi, kozmetik ürünler, hızlandırıcılar ve daha fazlası dahil olmak üzere ücretsiz oyun içi öğeleri kullanmaya yardımcı olan ücretsiz kodlar verir.

World of Stands geliştiricileri, oyuncuların yeni bir Shiney Arrow almasına izin veren yeni bir kullanım kodu yayınladı. Şu anda yalnızca bir kullanım kodu mevcuttur, ancak sayfamızı yeni kullanım kodlarıyla güncellemeye devam edeceğimiz için bu kılavuzu kontrol ettiğinizden emin olun.

Yeni World of Stands kodu size yeni bir Parlak Ok verir
Yeni World of Stands kodu size yeni bir Parlak Ok verir. (Resim: Roblox Şirketi)

Tüm Roblox World of Stands Kodları

Çalışma Kodları

  • WOSRELEASE1 – Parlak Ok

Süresi dolmuş kodlar

  • Henüz Süresi Dolmuş Kod Yok

Yukarıda belirtilen çalışan kodlarla, çalışmayan veya kullanılamayan bir kodla karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni, geliştiricilerin onları Roblox World of Stands için kullanılamaz hale getirmesidir; ancak, yazı yazarken bildirilecek süresi dolmuş kod yoktur.

Bu, Roblox World of Stands için çalışan ve süresi dolmuş tüm kodlara yönelik rehberimizi sonlandırıyor. Bunları oyun içinde kullanmayı ve ödüllerinizi almayı unutmayın.

World of Stands Kodları Nasıl Kullanılır?

World of Stands'ta ana menüyü açmak için ekranın altındaki sağ üç çizgiye tıklayın.
World of Stands’ta ana menüyü açmak için ekranın altındaki sağ üç çizgiye tıklayın. (Resim: Roblox Şirketi)

World of Stands kodlarını kullanmak için, Roblox kullanma kodlarının Büyük/Küçük Harfe Duyarlı olduğunu her zaman unutmayın; bu, kodları panonuza kopyalayıp kullan iletişim kutusuna yapıştırmanızı tavsiye ettiğimiz anlamına gelir. İşte kodları kullanmak için adımlar.

  1. Roblox sayfasından/kütüphanesinden World of Stands’ı başlatın
  2. Ekranınızın sağ alt tarafındaki ana menü ekranına gidin.
  3. Ardından ayarlara gidin ve Kodlar seçeneğinin altındaki Kullan düğmesine tıklayın.
  4. Yukarıda belirtilen kodu kopyalayın ve sağlanan metin kutusuna yapıştırın
  5. Kullan düğmesine tıklayın ve ücretsiz ödüllerin tadını çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir