Amazon Prime Apk indir 2023 son sürüm

3.0.330.11355

Filmleri, TV dizilerini ve sporları izleyin ve size özel öneriler. Prime Video, The Boys, The Marvelous Mrs. Maisel ve Tom Clancy's Jack Ryan gibi özel Amazon Orijinallerinin yanı sıra Last One Laughing ve Mirzapur gibi Uluslararası Orijinalleri sunar. Uygulama özellikleri: • Çevrimdışı izlemek için videoları indirin.
Apk İndir
4.6/5 Oylar: 3,767
Geliştirici
Amazon Mobile LLC.
Sürüm
3.0.330.11355
Güncelleme
23 Ağustos 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
35 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Amazon Prime Apk TV Kanallarından daha gelişmiş içerik sağladıkları için çevrimiçi video akışı çılgınlığı her ülkede gün geçtikçe artıyor. Çevrimiçi Video Akışı hizmetlerini kullanıyorsanız, filmleri, web dizilerini, çizgi dizileri, dini programları ve diğer TV programlarını aynı kablo bağlantısı fiyatlarıyla aktarabilirsiniz. Ayrıca, olağanüstü müzik özelliklerinin yanı sıra Ultra HD kalitesinde içerik de sağlar. Çok uluslu trilyon dolarlık şirket Amazon bile Amazon Prime adlı kendi çevrimiçi akış hizmetini başlattı.

Bugün, bu makalede, Amazon prime’ı, özelliklerini tartışacağız ve size Amazon Prime’ın ücretsiz aboneliğini ücretsiz olarak deneyimlemenize yardımcı olacak büyülü bir uygulama – Amazon Prime Apk sunacağız. Amazon Prime, Netflix’ten sonra dünyanın en sevilen ikinci OTT platformudur. Milyonlarca aktif izleyici ile. Yalnızca Hindistan’da bile, çok büyük kullanıcılar, öncelikli eğlence kaynağı olarak Amazon prime OTT platformunu kullanıyor. Amazon Prime‘ın ana işi, akış hizmetidir ve çok uluslu müşteri merkezli şirket Amazon’un ortak markasıdır. Yaklaşık 5 ila 6 yıl önce piyasaya sürüldü ve bu kısa sürede milyarlarca içerik izleyicisini fethetti ve dünyanın en sevilen OTT platformlarından biri haline geldi.

Amazon Prime Apk

Filmler, web dizileri, TV şovları vb. içeren en eğlenceli OTT platformlarından biridir. Üstelik bu platform Aile Dostu’dur, yani burada bu uygulamada, her yaş grubuna göre kategorize edilmiş her tür veriyi alacaksınız, tür, grafik ve çok daha fazlası. Yani bu pandemi sırasında evde oturmaktan sıkıldıysanız, bu platformda mevcut olan içerik sonsuz olduğu için bu hizmeti en az bir kez kullanmanız gerekir ve bu sizi birçok yönden şaşırtacaktır.

Hindistan en kalabalık ülkelerden biri ve Hindistan’da bile Amazon Prime çok sayıda izleyici ile yerini aldı. Hindistan, dünyanın en kalabalık ikinci ülkesidir ve 20’den fazla dili içerir. Amazon Prime, hizmetine ilk olarak, ana dili Hintçe ve iyi bilinen İngilizce ile 4 ila 5 Hint dili içeren dünya çapında 22’den fazla dille başlamıştı. Yine de, yeni dilleri sabit bir oranda güncelliyor. Hindistan’ın herhangi bir köşesinden olsanız bile, mükemmel arayüzü sayesinde Amazon Prime içeriğini kolayca anlayabilirsiniz.

Amazon Prime Videosu

Amazon Prime Apk, milyonlarca kullanıcısı olan en çok arzu edilen OTT video akış platformlarından biridir. Temel olarak, Amazon’un ürünüdür ve sizi her yerde ve her zaman eğlendirebilecek milyarlarca saatlik özel içerik sağlar. Amazon Prime Apk, yakın zamanda 13 Aralık 2016’da Amazon Mobile LLC tarafından yayınlandı. Şimdiye kadar, 1.000.000’den fazla olumlu kullanıcı yorumu ile Google Play Store’da 100.000.000’den fazla indirmeyi fethetti. Derecelendirme açısından Amazon Prime Video, Google Play Store’da 4.4* olarak derecelendirildi ve Play Store’da en iyi 6. ücretsiz eğlence kaynağı olarak derecelendirildi.

Amazon Prime Apk, temel olarak Google Play Store ve App Store’da bulunan bir android + iOS uygulamasıdır. Bu uygulama, yalnızca Amazon Prime Üyeliğine abone olduktan sonra fethedebileceğiniz OTT akış hizmeti Amazon Prime’a bağlıdır. Bu hizmeti, öncelikle çok paraya mal olan Amazon Prime Aboneliğinin ortak ürünü olarak adlandırabiliriz. Amazon Prime, hizmetini 200’den fazla ülke ve bölgede sağlıyor. Hindistan’da bile, Amazon Prime, çok sayıda eski yayınlanmış film, şov ve çizgi filmin yanı sıra muazzam Hint dili içeriği sağladığından beri muazzam bir OTT izleyici kalabalığının üstesinden geldi.

Ancak bu platformda bulunan herhangi bir şov veya filme erişmek için öncelikle aylık 129,00 INR veya yıllık 999,00 INR tutarındaki Amazon Prime aboneliğine abone olmanız gerekir. Bu abonelik hakkında daha fazla bilgi edinmek için sonraki bölümü dikkatlice okuyun. Ayrıca Amazon Prime uygulamasının değiştirilmiş uygulaması için bir indirme bağlantısı alacaksınız – Amazon Prime Apk. Bu yüzden onu indirmeli ve tüm temel özellikleri ücretsiz olarak kullanmalısınız.

Neden Amazon Prime

Amazon Prime Apk, en popüler Netflix OTT hizmetinden dört kat daha fazla içeriğe sahip en kalabalık OTT platformlarından biridir. Amazon Prive Video, ister bir film, ister bir TV şovu veya bir web dizisi olsun, dünya genelinde mevcut olan hemen hemen her tür videoyu size sağlar. Bugün 2020 hakkında konuşursak, Amazon Prime Video size 200 milyon saatin üzerinde eğlencenin yanı sıra Mirzapur, Made in Heaven, Breath, Chacha Widhayak He Hamare ve çok daha fazlası gibi milyonlarca saatlik Amazon Orijinal özel içeriği sunuyor.

Gösterilerin yanı sıra, 22’den fazla küresel dilde geldiği için Amazon Prime’ı varsayılan OTT platformunuz olarak kullanmak için hala birçok neden var, daha sonra izlemek için şovları ve filmleri çevrimdışı sanal deposundan indirebilirsiniz ve çok daha fazlası.

Amazon Prime Apk

Amazon Prime Apk’da bulunan her Amazon orijinal şovu ve filmi, benzersiz, olağanüstü ve son derece eğlencelidir. Orijinal içeriğin yanı sıra muazzam Bollywood, Hollywood ve diğer bölgesel filmleri de içerir ve ayrıca size çocuk çizgi film şovları ve eğitici şovlar sunar.

Ancak Amazon Prime Video’da bulunan her gösteriye erişmek için, aylık 129,00 INR veya yıllık 999,00 INR tutarındaki birinci sınıf aboneliğine abone olmanız gerekir. Ancak evdeki kablo bağlantı faturalarını ödedikten sonra, hiç kimse akıcı içerik için fazladan fatura ödemekten hoşlanmaz.

Bu nedenle, Amazon prime içeriğinden herhangi birini yayınlamak istiyorsanız ve pahalı aboneliğini karşılayamıyorsanız, bugün sizin için değiştirilmiş sihirli bir uygulama ile karşınızdayız – Amazon Prime Apk. Sanırım bu uygulamayı adıyla belirlemiş olmalısınız. Evet, bu uygulama size Amazon Prime Video’nun Prime üyeliğini ücretsiz olarak sağlayacaktır.

Ayrıca, Amazon Prime Apk, Amazon Prime Video’da bulunan tüm içeriğe sınırsız erişim sağlayacaktır. Böylece Amazon Prime Apk’yı indirdikten sonra, en sevdiğiniz filmlere ve web şovlarına her yerden ve her zaman erişebilirsiniz.

Özellikler

Amazon Prime Apk, resmi Amazon Prime Video’nun değiştirilmiş veya kırılmış uygulamasıdır. Ancak özelliklerinin çoğu, birkaç ek değişiklik dışında resmi uygulama ile aynıdır. Amazon Prime Apk size en kaliteli içeriğin yanı sıra kesintisiz eğlence sağlayacaktır. Bu uygulamada bulunan temel özelliklerin çoğu aşağıda listelenmiştir –

10’dan Fazla Dil

Hindistan, dünya çapında en fazla dili içerdiği için diller ülkesi olarak bilinir. Hindistan’da, en popüler iki dil olan Hintçe ve İngilizce olan 20’den fazla bölgesel dil vardır. Bu Amazon Prime Apk, size toplam 22 küresel dilde ve Hintçe, İngilizce, Tamilce, Telugu ve Kannada olmak üzere beş Hint dilinde içerik sağlayacak şekilde yeniden oluşturuldu. Bu, Hindistan İngilizcesi, Tamilce’nin herhangi bir köşesinden veya herhangi bir bölgesinden insanların bu istisnai uygulama ile eğlenebileceği anlamına gelir.

Reklamsız

Amazon Prime Apk size mükemmel bir uygulama arayüzü sunacak ve ayrıca bu uygulamada %100 reklamsız bir arayüz yaşayacaksınız, böylece en sevdiğiniz içeriği izlerken asla kesintiye uğramayacaksınız. Bu değiştirilmiş uygulama, hem sanal hem de banner reklamlardan tamamen ücretsizdir. Bu nedenle, bu Amazon Prime Apk’sını aşağıdaki bağlantıdan indirerek bu özellik arayüzünün keyfini çıkarmalısınız.

Çevrimdışı indirin ve izleyin

Şu anda Youtube kullanıyorsanız, çevrimdışı indirme özelliği ve sanal depolama hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Yani Amazon Prime Apk, içinde aynı özelliğin aynısından oluşur. Bu Amazon Prime Apk’yı kullanırken, favori içeriğinizi daha sonra internet bağlantısı olmadan izlemek için sanal deposuna kolayca indirebilirsiniz. Bir videoyu çevrimiçi izlemek, indirmekten daha fazla veri tüketebileceğinden. Öyleyse Amazon Prime Apk’nın bu olağanüstü özelliğini kullanmalısınız. Seni şaşırtacak.

UHD Kalitesi

Film izlerken, şarkı dinlerken, oyun oynarken veya zevk için herhangi bir şey yaparken Kalite en önemli faktör olduğu için eğlence arasında hiç kimse Kaliteyi göz ardı edemez. Bu yüzden Prime Video’da bulunan her içeriği 4K HD kalitesine kadar izleyebilmeniz ve şovu gerçekçi olarak hissetmeniz Amazon Prime Apk’daki en mükemmel özelliklerden biridir.

Amazon Orijinalleri

Amazon Prime Apk’da bulunan tüm ek özelliklerin yanı sıra bu özellik benim kişisel favorim. Bu uygulamada, tek bir rupi ödemeden Amazon orijinal içeriğinde gezinebilirsiniz. Şimdiye kadar tek bir Amazon Orijinal programı veya filmi izlediyseniz, muhteşem Kalite, Öykü Çizgisi, Ses Codec Bileşeni ve içeriklerindeki her şey hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Ayrıca, Amazon Prime Apk’da Mirzapur, Chacha Vidhayak He Hamare, Comicsstaan ​​ve çok daha fazlası gibi muazzam Amazon orijinal Hintçe içeriği de bulunmaktadır.

Amazon Prime MOD APK

Amazon Prime Apk

Bu çevrimiçi akış çağında, önde gelen OTT platformlarında her gün muazzam miktarda benzersiz içerik yayınlanıyor. Amazon Prime Apk, Amazon Prime Video’da bulunan tüm içerik, şovlar ve filmler hakkında size sonsuz bir deneyim sağlayacaktır. Üstelik bu sihirli uygulama, sanal reklamları da engeller, böylece bu tür çevrimiçi reklamlar tarafından kesintiye uğramazsınız. Ayrıca, olağanüstü içeriğini sanal depolama alanına indirebilir ve internet erişimi olmadan yayınlayabilirsiniz. Amazon Prime Apk’sını hemen indirin ve bu sonsuz avantajlardan ücretsiz olarak yararlanın. Tadını çıkar.

 

Yenilikler

Yenilikler

  • Dünya çapında 200'den fazla ülke ve bölgede Amazon Prime Video'nun keyfini çıkarın! Wi-Fi veya hücresel ağları kullanarak filmleri ve TV şovlarını indirin.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir