Toca Life World Apk indir güncel sürüm

1.49

Toca Life World MOD APK, herkes için ücretsiz bir açık dünya sağlar. Böylece her oyuncu bu açık oyun alanına her şeyi yapabilir. Bu açık dünya oyunu ile oyuncular, yeni bir hikaye oluşturmak için yeni karakterlerle tanışabilirler. Ayrıca, diğer karakterlerle kendi hikayenizi başlatın. Pek çok türde görev ve çoklu yaşam tarzı şeyleri mevcuttur. Bu yaşam tarzı şeyleri anlatmak için bu bir makale yeterli değil. Oyuncu oynamaya başladığında, oyun oyuncu için bir karakter sağlayacaktır. Sonuna kadar oyuncu bu karakterle oynayabilir ve her şeyi yapabilir.
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 3,245
Geliştirici
Toca Boca.
Sürüm
1.49
Güncelleme
14 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
357 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

        Toca Life World Apk’ya giriş

Toca Life World MOD APK, çocukların mutluluğu için yapılmıştır. Oyun geliştiricisi tamamen bu oyunu çocuklar için yapmaya odaklanıyor. Çocuk bu oyunu oynamaya başladığında gerçek dünyayı anlamaya hazırdır. Gördükleri yeni binalar inşa etmek için bu oyundan hayallerini yaratın. Sadece çocuklar için değil, herkes bu oyunu oynayabilir. Bu simülasyon oyununda herkesin hayal gücü ve hayalleri gerçekleşir. Toca Boca bu oyunun geliştiricisidir ve geliştirici birden fazla oyun başlattı. Bu ürün de parçalardan biridir.

Toca Life World MOD APK

Toca Life World MOD APK, simülasyon eğitimi ve kombinasyonu ile geliyor. Oynanış, simülasyon yöntemine benziyor ve benzer. Çoğu eğitim kategorisi ürünü sadece çocuklar için üretilmiştir. Ancak oyun geliştiricisi bu oyunu Google Play Store’da eğitim kategorisinde piyasaya sürdü. Oyun çıktıktan sonra herkes bu oyunu indiriyor ve her gün oynuyor. Herkesi çocuklardan daha çok cezbettiler. Hayal gücünüzü sanal olarak keşfetmek için bu renkli dünyaya katılın.

Oynanış

Toca Life World MOD APK, 6 ila 12 yaş arası çocukları hedef almaktadır. Yani oyun birçok sevimli şey içeriyor. Oyuna katıldıktan sonra oyuncu yeni renkli şeyleri keşfedebilir. Kullanıcı sürükleyici büyülü dünyaya katılabilir ve en kısa sürede her şeyi yaratabilir. Özgürce oyuncular bu sanal dünyadan herhangi bir kural olmadan her şeyi keşfedebilirler. Yeni modaya uygun kızların saç stilini karakter büyükannesine dönüştürün. Arkadaşlarla takılın ve yol kenarındaki insanlarla alay edin.

Toca Life World MOD APK, herkes için ücretsiz bir açık dünya sağlar. Böylece her oyuncu bu açık oyun alanına her şeyi yapabilir. Bu açık dünya oyunu ile oyuncular, yeni bir hikaye oluşturmak için yeni karakterlerle tanışabilirler. Ayrıca, diğer karakterlerle kendi hikayenizi başlatın. Pek çok türde görev ve çoklu yaşam tarzı şeyleri mevcuttur. Bu yaşam tarzı şeyleri anlatmak için bu bir makale yeterli değil. Oyuncu oynamaya başladığında, oyun oyuncu için bir karakter sağlayacaktır. Sonuna kadar oyuncu bu karakterle oynayabilir ve her şeyi yapabilir.

Toca Life World MOD APK, her oyuncuya birçok günlük hayattan şeyler sunar. Oyuncu, karakterini birden fazla renkle boyamak için bir salona gidebilir. Evinizin evcil hayvanını okulunuza götürebilirsiniz ve kimse sizi durduramaz. Oynamak için boş zamanınız olduğunda, evcil hayvanınızı kaykay parkına getirebilirsiniz. Bu açık dünya ile birçok karakterle doğrudan etkileşim kurabilirsiniz. Satıcı karakterini kullanarak ürettiğiniz ürünleri satıp ürün satarak para kazanabilirsiniz.

Toca Life World MOD APK

Yeni dünyayı keşfedin

Toca Life World MOD APK makalesinden başlayarak size bunun bir açık dünya oyunu olduğunu söylemiştim. İçerideki oyun kapsamlı bir dünya haritası içeriyor ve birden fazla yere seyahat edebilirsiniz. Ayrıca, oyuna yeni oynanış yapmak için eklenen birçok konum var. Artık oyun geliştiricisi, çoklu kullanım binalarıyla 8’e kadar farklı konum sağlıyor. Önümüzdeki günlerde oyun geliştiricisi birden fazla konum binası ekleyecektir. Bu sınırlı konumlar için endişelenmeyin çünkü her konum çok büyüktü.

Toca Life World MOD APK’da, mevcut her konum birçok bina içerir. Bu binalar süpermarketler, salonlar, restoranlar, apartmanlar, yemek otelleri ve daha fazlasını içeriyordu. Bu büyük oyun alanında oyuncular tüm yerleri ve alanları ziyaret edebilirler. Bop şehri de yeni 39 karakterin kilidini açmanı bekliyor. Farklı karakterlerin kilidini açmak için ödüllü parayı kullanın ve bu zeminde oynamak için kullanın.

Toca Life World MOD APK, 50’ye kadar yeni konumda bulunan çok amaçlı binaları içerir. Bina tarafında 300’den fazla karakter mevcuttur ve evcil hayvan dükkanlarında 125 farklı türde evcil hayvan türü mevcuttur. Bu oyuna ve gelecek güncellemelere eklenen birçok şey var ve geliştirici birden fazla özellik ekliyor.

Toca Life World MOD APK

Ödüller ve hediyeler

Toca Life World MOD APK, her oyuncuya birçok ödül sunar. Sağlanan her görevi tamamladıktan sonra, oyuncu birden fazla ödül alabilir. Bu ödüller yeni yerler ve karakterler için faydalıdır. Oyuncuların çoğunun karakter görünümünü yükseltmesi gerekiyor. Yani bu ödüllü para, karakteri yükseltmeniz için faydalıdır. Kullanılabilir konumların kilidinin açılması bir miktar gerekir. Her bir seviyenin kilidini açmak için biraz para harcamanız gerekir. Ayrıca, ürünleri pazarda satarak ödüller alabilirsiniz.

Toca Life World MOD APK geliştiricisi, her oyuncu için hediye sistemleri verir. Oyuncular her hafta birden fazla hediye alabilir ve bu hediye her şeyi içerir. Size hediyeleri açın, para veya başka bir şey gibi ödüller alabilirsiniz. Her hediyede çeşitli ödüller verilmektedir. Beklenmedik zamanlar için hediye sisteminde ücretsiz olan benzersiz karakterlerin ve konumların kilidini açabilirsiniz.

Grafikler

Toca Boca geliştiricisinden 2D animasyonlu grafiklerle yapılan Toca Life World MOD APK. Google Play’de pek çok grafiksel oyun mevcut ve bu oyun renkli ve benzersiz grafiklere sahip. Mevcut tüm öğeler ve nesneler renkli grafiklerle yapılır. Oyun alanı binalarının içi gerçek animasyonlu binalara benziyor. Oyun grafikleri hakkında daha fazla geri kelime yok. Mevcut çok karakterler benzersiz tasarımlarla yapılmıştır. Böylece oyuncular bu oyundaki farklı benzersiz karakterleri görebilirler.

Toca Life World MOD APK

Çözüm

Genel olarak, Toca Life World MOD APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu oyun herhangi bir zamanda oynamak için harika. Oyuncular boş zamanlarında depresyondan kurtulabilirler. Oyundan yeni bir hikaye oluşturmak için sınırsız karakterle tanışın. Orijinal sürümden, yeni konumların kilidini açmak için oyunu oynamanız gerekiyor. Tüm konumların kilidini anında açmak için MOD sürümümüzü kullanın. MOD sürümünü aşağıdaki makale mevcut bağlantılarından indirin.

 

 

Yenilikler

Pek yakında Ev Tasarımcısı'nda! Hep işletmecisi olmak istediğiniz mağazayı veya kafeyi yaratabileceğiniz tamamen özelleştirilebilir bir Yerel Mağaza! Tabelalar koyup alanınızı dekore edin, sonra Toca Life World'ün dört bir yanından mallar alın ve işte dükkanınızı açmaya hazırsınız!

Ne ile başlayacaksınız? Bir kedi kafesi mi? Bir rüya dondurmacı mı? Bir vintage giyim mağazası mı? Bir butik şef restoranı mı? Yoksa başka bir şey mi? Görmek için sabırsızlanıyoruz!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir