Standoff 2 Apk indir 2022 son surum

0.20.0

ÜSTÜN GRAFİKLER VE ANİMASYON Piyasadaki en iyi görünen mobil birinci şahıs nişancı oyunu ile akıllı telefonunuzda gerçek zamanlı takım çatışmasına katılın. 120 FPS desteği ile kusursuz oyun deneyimi. GÖZ ALICI, DETAYLI HARİTALAR Standoff 2 sizi, manzaralı bir köyden dağların arasındaki çok gizli laboratuvara kadar dünyanın çeşitli yerlerine götürüyor. TAMAMEN YETENEĞE BAĞLI OYNANIŞ Standoff 2'de yetenekleriniz ve cesaretiniz konuşur. Sezgisel ve ince ayarlı kontroller sayesinde oynamak kolaydır. 20'DEN FAZLA SİLAH MODELİ Tüm silah modelleri ilk baştan itibaren mevcuttur. Beğendiğiniz modeli seçin ve hemen aksiyona dalın! REKABETÇİ MOD VE SIRALAMA Arkadaşlarınızla takım oluşturun ve sıralamanızın konuşacağı maçlara katılın! Kazanmak için takım çalışmasına ve teknik uzmanlığa ihtiyaç duyacaksınız. Alıştırmadan sonra ilk sıralamanızı alın ve savaşları kazanarak yükseltin. KLAN VE KLAN SAVAŞLARI Kendi klanınızı oluşturun ve Klan Savaşlarında birlikte ün ve şan kazanmak için arkadaşlarınızı davet edin!
Apk İndir
4.3/5 Oylar: 2,432
Geliştirici
AXLEBOLT LTD.
Sürüm
0.20.0
Güncelleme
02 Eylül 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
1.2 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

                                Standoff 2 Apk’ya giriş

Standoff 2 Apk indir 2022 son surum

Standoff 2 MOD APK, Android’deki en iyi atış oyunudur. Oyun AXLE BOLT tarafından geliştirilmiştir. Oyunun yayıncısı Rusya’dan. Oyun içerisinde birçok şey yüksek grafiklerle yükseltilmiştir. Sınırsız ödül almak için her görevi tamamlayın. Rakipleri yenmek için yüksek dayanıklılığa sahip silahları kullanın. Tüm küresel oyuncularla düşman olarak yüzleşmek için küresel oyuncularla eşleştirme. Silahlar yalnızca düşmana saldırmaya yardımcı olur. Ayrıca sizi yenmek için daha ağır silahları var. Bu oyunu oynadıktan sonra oyundan harika bir deneyim yaşarsınız.

Karşılaşma 2 MOD APK

Oynanış

Standoff 2 MOD APK, farklı modlara sahip silahlı savaşlarla doludur. Her oyuncu savaşı alır ve savaş alanlarında savaşır. Savaş alanları, gizlenmiş birçok yer içeriyor. Rakipleri yenmek için savaş alanını bilin. Çoğu FPS oyunu iki yan takımla oynanır. Lider oyuncu bir takıma eklendi ve rakipleri yenmeye başlamaya hazırdı. Mevcut savaş alanındaki tüm rakipleri yenmek için yoldaşlarınızla savaşmak için tüm silahları kullanın. Genellikle, Standoff 2 MOD APK oynanışı, geleneksel FPS oyunlarına benzer. Bu aynı zamanda birçok modu ve birçok haritası olan bir FPS oyunudur. Her yeni mod ve harita, dövüş için farklı yerler içerir. Oyunu anlamak için tüm modları oynayın. Her maçta lider oyuncunun amacı, tüm düşmanlara saldırmak ve gardiyanlar kullanarak kendilerini korumaktır. Silahlar yalnızca son düşman saldırılarını önlemeye yardımcı olur. Takımınız tur setini oynadı. Bir raundu yendikten sonra raundun sonuna kadar arka tarafta oturacaksınız. Bu yüzden oynamaya ve kendinizi korumaya dikkat edin.

Karşılaşma 2 MOD APK

Standoff 2 MOD APK, yalnızca FPS moduyla birlikte gelir. Yani FPS modu oyunlarını denemeyen birçok yeni atış oyuncusu var. Çünkü mevcut atış oyunları FPP modu ile yapılmaktadır. Yeni oyuncuların bu FPS moduna katılması zor. Ama zaten FPS oyununu oynayanlar oynanışı daha kolay anlayacaktır. Her seviyede oynarken panik yapmayın. Oyunda 1 numara olmak için her durumu sorunsuz bir şekilde ele alın. Standoff 2 MOD APK’da, her yeni oyuncuya başlarken bu oyunu oynamak çok zor. Tüm kontrolleri anlamak için arkadaş olmadan takım kurmak çok daha hızlı. Küresel oyuncularla savaşmak için yeni arkadaşlar davet edin. Favori takım arkadaşlarınız için klanınızı oluşturun. Klanınızı doldurmaları için yeni insanları davet edin.

Arkadaşlar ve Sohbet sistemi

Standoff 2 MOD APK, yeni arkadaşlar ve bir sohbet sistemi sunar. Arkadaşınız bu oyunu cep telefonunda oynuyorsa, arkadaşınızı takım arkadaşınız olarak davet edebilirsiniz. Tüm maçları oynamaya başlamak için ona katılalım. Ayrıca, bir sohbet sistemi kullanarak arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Bu sohbet sistemini kullanmak mükemmel ve bir saniye içinde mesajınız arkadaşınız tarafından alınır. Anında mevcut maç hakkında konuşun ve çöpçatanlığı tartışın. Oyun sohbet modundan herhangi bir düşünceyi paylaşın.

Karşılaşma 2 MOD APK

Klan savaşları

Standoff 2 MOD APK, her oyuncu için klan oluşturma sağlar. Klanı oluşturmak için belirli bir miktar para kullanın. Arkadaşlarınızı veya başkalarını klanınıza davet edin. Klan seviyesini yükseltmek için klanı doldurun. Günlük ödüller almak için klan seviyenizi yükselttikten sonra. Ek olarak, ödüllerin değeri artırıldı. Oyuncu günlük mücadeleleri tamamlamaya başladığında, klan seviyesi avantajlarla artar. Her görev tamamlama, görev tamamlanan klan üyeleri ayrıcalık kazanır. Bu avantaj klan seviyesini yükseltti. Görevleri tamamlamak ve avantajlar elde etmek için klanlarla savaşın.

Yeni modlar

Standoff 2 MOD APK, birçok heyecan verici modla birlikte gelir. Bu mevcut modlar oynamak için heyecan verici. Oyuncu maça başladığında ölüm modunu oynamaya başlar. Başlangıç ​​seviyesinde, yeni başlayanlar bu ölüm modunu sadece gelişmiş oyun becerileri için oynarlar. Ek olarak, geliştirici iki ekstra mod ekledi. Bu modlar Bombayı etkisiz hale getirmek ve Silahlanma yarışıdır. Daha fazlası için oyunun ekstra iki modu var, bayrağı ele geçir ve soygun. Bu iki mod çok, çok ilginç. Her yeni modelin karşılaştırmadan birçok farkı vardır.

Karşılaşma 2 MOD APK

Kontrol özelleştirmesi

Android’e hangi atış oyunları gelirse gelsin, kontrolü özelleştirmek çok önemlidir. Çoğu atış oyunu sever, varsayılan kontrol düğmesinden nefret eder. Kontrol düğmelerini farklı yerlerde özelleştirmeleri gerekiyor. Standoff 2 MOD APK geliştiricisi, her oyuncu için kontrol özelleştirme özellikleri sağlar. Özelleştirmeyi tamamladıktan sonra oyun sunucusu onu hesabınızda saklayacaktır. Oyuncu, özelleştirme kontrolünü istediği zaman kullanabilir. Herhangi bir düğmeyi cihaz yerine yerleştirin.

Grafikler

Standoff 2 MOD APK grafikleri oyunun merkezi rolüdür. Herkes için gerçekçi renkli grafikler sağlayan geliştiriciye şapka çıkartın. Oyunun sonuna kadar başlayın ve oyunun renkli gerçekçiliğini hissedeceksiniz. Grafik oyunları sevenler, memnun kalmak için lütfen bu oyunu deneyin. Ayrıca oyun oynarken oyuncuda gecikme ya da kare düşmeleri olmuyor. Yüksek grafikli oyunların çoğu gecikme ve kare düşüşleri içerir. Ancak oyun geliştiricisi bu tür sorunları düzeltti.

Karşılaşma 2 MOD APK

Çözüm

Genel olarak, Standoff 2 MOD APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu harika oyun, tüm oyunculara yeni bir FPS modu deneyimi yaşatacak. Tüm rakipleri yenmek için bu oyunu arkadaşlarınızla deneyin. Arkadaşlarınızla yeni farklı modlar deneyin. Her yeni model farklı görevler ve materyaller içeriyor. Oyunun orijinal versiyonundan, tüm maçları oynamanız gerekiyor, parayı unutun. Anında ücretsiz olarak sınırsız para ve para almak için MOD sürümümüzü kullanın. MOD sürümümüzü aşağıdaki makale mevcut bağlantılarından indirin.

Yenilikler

Yenilikler

4. Sezon başlıyor!

Yeni efsane
S.A.U.G grubu, Korsanlarla ihtilafta. Kim kazanıp adını tarihe altın harflerle yazdıracak?

Yeni konumlar
Yeni Breeze ve Calypso haritalarında deniz kenarında sakin bir kasabayı ve yakınlara demirlemiş bir yatı keşfedin.

Yeni silahlar
Karşınızda SPAS pompalı tüfek, MAC-10 yarı otomatik tabanca ve Kukri bıçak.

Ayrıca yeni mücadeleler, eşyalar, Müttefikler modu ödülleri, klanınızın/profilinizin paylaşılabilir bağlantısı ve nicesi!

Herkes güverteye!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir