My Talking Tom Apk indir güncel sürüm

7.1.4.2471

Oynanışın kişinin planlamasının ayrıntılarını ifade ettiği My Talking Tom MOD APK'da. Oyundaki oynanış, bize oyunun tamamının görünümünü önceden gösterir. Bir oyunu nasıl oynayabileceğinizin bir sınırı yoktur. Bu oyunu dışarıdan nasıl oynadığımıza bakınca kendimizi çok kaptıracağız. Kullanıcılarımız, kedinin konuşmasını hayrete düşüren bir eser yarattılar. Kediye iki kez vurursak, kedi acı içinde çığlık atar. O kediye ne kadar vurursak vuralım, duruma göre sessiz kalacak. Bu kedi uykuya geçtiğinde uyu mesajını gösterecek ve sonra o kediyi uyutursak uykuya dalacak. Uyandıktan sonra banyoya koymalıyız. Banyodan sonra mamayı kediye servis etmeliyiz. Yemek her türlü yemektir. Bu mamalar kedi mamaları ve sevmedikleri mamalar olarak iki kategoride listelenmektedir.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 3,498
Geliştirici
Outfit7 Limited.
Sürüm
7.1.4.2471
Güncelleme
05 Temmuz 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
110 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

   My Talking Tom Apk’ya giriş

My Talking Tom MOD APK’da kedi çok sevimlidir, dikkat çekici bir konuşma yeteneğine sahiptir ve tam katılım ile kedi telaffuz ettiğimiz kelimeye geri döner ve bizim için telaffuz eder. Bu oyundaki kedinin performansı sınırsızdır. Çoğu çocuk bu oyunu oynamaktan o kadar zevk alır ki, bunun nedeni, bu kelimeyi hangi kelimeyi söylersek söyleyelim, bu kedi bu kelimeyi değişmeden söyleyecektir. Bu karakter, bu kedinin en iyi özelliklerinden biridir. Şimdi bu kediye ne yaparsak yapalım kontrolümüz altında olacak. Bu, kedinin bazen uyuyacağı anlamına gelir. Hala uyuyan kediyi uyandırabiliriz. O kedi beni neden uyandırdın sorusunu sormayacak. Bunun nedeni, bu oyunda kedinin kediye davranış şeklidir. Bu kedi uyandıktan sonra ona dişlerimizi fırçalayabiliriz. Dişlerimizi iyi fırçalarsak bazı ödüller alırız. Bu nedenle, o kedinin her hareketine katıldığımızda ayrı ödüller vardır. Google Play Store, bu oyunun bir sürümünü 2013 kıyafet7 sınırlı olarak yayınladı.

Benim Konuşan Tom'um MOD APK

Oynanış

Oynanışın kişinin planlamasının ayrıntılarını ifade ettiği My Talking Tom MOD APK’da. Oyundaki oynanış, bize oyunun tamamının görünümünü önceden gösterir. Bir oyunu nasıl oynayabileceğinizin bir sınırı yoktur. Bu oyunu dışarıdan nasıl oynadığımıza bakınca kendimizi çok kaptıracağız. Kullanıcılarımız, kedinin konuşmasını hayrete düşüren bir eser yarattılar. Kediye iki kez vurursak, kedi acı içinde çığlık atar. O kediye ne kadar vurursak vuralım, duruma göre sessiz kalacak. Bu kedi uykuya geçtiğinde uyu mesajını gösterecek ve sonra o kediyi uyutursak uykuya dalacak. Uyandıktan sonra banyoya koymalıyız. Banyodan sonra mamayı kediye servis etmeliyiz. Yemek her türlü yemektir. Bu mamalar kedi mamaları ve sevmedikleri mamalar olarak iki kategoride listelenmektedir.

Gıda

Benim Konuşan Tom’um MOD APK, yiyeceğe çok dikkat etmek için gereklidir. Bu oyunu sermayemiz olan yemekle oynuyoruz. İçinde birçok yiyecek türü olacak. Kek, çikolata, elma, portakal, havuç, meyve suyu, pancar, sebze ve yiyecekler. Bu kedi, tüm tatlıları ve en çok arzu edilen yiyecekmiş gibi yiyecektir. Aynı şekilde, bu kediye acı yiyecekler verirsek, onları yedikten sonra kaçacaktır. Bundan sonra, o yemeği yemeyi reddedin. Bir öğün yedikten sonra başka bir öğün vermeliyiz. Yiyecek çok yakalanırsa, o kedi onu yer. Belli bir seviyenin üzerindeki kedi her türlü yemeği yiyecek ve gereğinden fazla kalkıp gidecektir. Sonra eylemi gösterecek ve sonra eylemi anlamalı ve gitmek istediği yere gitmeliyiz. Bu kedi çok meyvenin tadını çıkaracak. Bu da özellikle muz gibi meyveleri sever. Sütlü omlet Bu tür yiyecekler ve bu kedi yer. Yemek lezzetli. Her öğünde farklı tatlar olacaktır.

Benim Konuşan Tom'um MOD APK

Elbise

Benim Konuşan Tom’um MOD APK’da elbise o kadar farklı renklerde bulunuyor ki elbise o kadar güzel olacak ki izleyeni mest edecek. Kediye özgü birçok farklı boyutta kumaş olacaktır. Kıyafetlerden hangisinin o kediye uyduğuna bakarak o kedi için kıyafet giyebiliriz – gece uyumak için bir bez ve üzerimi değiştiriyor gibi göründüğümde uyanmak için bir bez. Elbise denilen o ayrı çizgide birçok kumaş ve içindeki rengarenk giysiler olacak. Polis kıyafeti, doktor kıyafeti ve Noel günü gibi birçok kıyafet çeşidi vardır. Barbour’un göz alıcı kumaşları, yüksek kaliteli kullanıcılar tarafından en sezgisel şekilde işlenmiştir. Bu oyunu oynadığımızda, zihnimizde yeni bir neşe ve düşünce belirecek, tüm bu düşünceler zihni sakinleştirecektir. O’ Bu yüzden hepimiz bu oyunu Google Play Store’dan indiriyor ve keyifle oynuyoruz. Kumaşlar canlı renklerle doludur. Tasarım vb. ödeme yapılarak satın alınabilir.

Ödüller

Benim Talking Tom MOD APK’m bu konuda çok ödüllü. Bu ödül, bu alanda birçok ödül ve ödül ve teklif verecektir. Bu ödüller ve tekliflerle ihtiyacımız olan her şeyi satın alabiliriz. Oyunumuza devam ettikçe çok fazla rekabet olacak. Yarışmayı kazanırsak, bir altın ve bir elmas alacağız. Bu altın ve pırlantanın bu iki eşyası ile birçok eşya satın alabiliyoruz. Bu, bu kedinin yemesi gereken tüm malzemeleri satın alabileceğimiz anlamına geliyor. Ve onsuz diğer bazı ürünleri kolayca satın alabiliriz. Altın ve elmas ikisinden sadece biridir. İhtiyacımız olan şeyleri satın alabiliriz. Ayrıca kedi için gözlük, şapka, terlik gibi dekoratif ürünler de alabiliyoruz. Renkli gözlük ve şapka gibi göz alıcı her türlü eşyayı satın alabiliyoruz. Kedi bizden ihtiyacını isteyemez. Bu yüzden kedinin ihtiyaçlarını bilmeli ve ihtiyacı olanı almalıyız.

Benim Konuşan Tom'um MOD APK

Alışveriş

Benim Konuşan Tom’um MOD APK’da hızlıca alışverişe çıkabiliyoruz. Alışveriş denilen uygulamada evde ihtiyacım olan her şeyi satın alabiliyorum. Altın ve pırlanta ile bu alışveriş yöntemini basit olduğu yerden yapabilirsiniz. Bunda kullanılan cate ve bakır gibi gıda maddelerini de satın alabiliyoruz. Ayrıca ihtiyacınız olan aksesuarları da satın alabiliriz. Bu uygulamada tüm ev ihtiyaçlarını bile satın alabilirsiniz. Bu da para ile ihtiyacınız olan mikser değirmeni ve TV gibi mobilya parçalarını satın alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu kedi, yemek için erişte gibi farklı türde malzemeler isteyecektir. Bu kedi soran eşyaları parayla alabiliriz. Para, tüm insanların hayatında önemli bir araç olarak kullanılır. Şimdi gerçek hayatta, birçok insanın parası kalmadı. Sadece paramız varsa mağazaya gidip herhangi bir mal satın alabiliriz. Bugün böyle bir dünyada yaşıyoruz. Yani bu benim konuşan tom oyunumu oynayanlar, hiçbir endişe duymadan mutlu bir şekilde oynayabilirsiniz. Her türlü ürün satın alınması kolay olmalıdır. Ev dekorasyonu ve atıştırmalıklar satın alın.

Grafikler

Benim Konuşan Tom’um MOD APK grafikleri birçok yerde kullanılmaktadır. Renkli grafik kullanımı yüksek olduğundan herhangi bir yere damlama yapmaz. Her ikisi de her kullanımda dikkatimizi çekme potansiyeline sahip. Örneğin kediyi bir kavram olarak alabiliriz. Kedi birçok rengi değiştirebilir. Bir kedinin konuşma yeteneği ve onunla ilgili her şey ancak harika bir kullanıcı tarafından yaratılabilir. Evler, ağaçların ve asmaların göz kamaştırıcı bir şekilde ötesine geçme gücüne sahiptir. Bu oyunu kim izlerse, içine girip oynamak isteyecek gibi görünecek. En küçüğünden en yaşlısına kadar her kesimden insan bu oyuna bayılıyor. Bunun sebebi ise gerçek hayatımızda kedi olan bir hayvanın bizimle konuşmamasıdır. Ama bu oyunda bu kediye ne söylersek söyleyelim, o kedi bize cevap verecek ve söylemek istediğimiz kelimeyi telaffuz edecek. Yani, şimdi bir şarkı söylesem bile, O şarkıyı tekrar edebilirim. Bu yüzden bu oyunda kullanıcılarımız grafik kullanımını çok fazla kullanıyor.

Çözüm

Genel olarak, Benim Konuşan Tom’um MOD APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, Android’de mükemmel bir oyundur ve birçok insan tarafından bağımlıdır. Çocuklar çoğunlukla oyun oynar. Oyuna çok fazla çocuk seven şey eklendi. Oyun grafikleri hakkında daha fazla geriye gitmek yok. Oyunun gerçekliğini hissetmek için çarpıcı grafiklerle. Oyunun orijinal versiyonundan, yeni gıda maddeleri satın almak için çok az paranız var. Ücretsiz olarak anında sınırsız para kazanmak için MOD sürümümüzü kullanın. Aşağıdaki makaledeki mevcut bağlantılardan en son MOD sürümünü indirin.

 

Yenilikler

-Hata düzeltmeleri ve ufak oynanabilirlik iyileştirmeleri.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir