Kick The Buddy APK İndir son sürüm 2023

1.5.6

Kick The Buddy MOD APK oyunu heyecan verici bir oyundur Stres ve stres atmak için bu oyunu oynayabilirsiniz Oyuncağı vurarak stresten kurtulmayı görebiliriz Oyun ne kadar eğlenceli, sürükleyici ve esnek bakalım
Apk İndir
4.4/5 Oylar: 6,532
Geliştirici
Playgendary.
Sürüm
1.5.6
Güncelleme
01 Kasım 2022
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
106 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Oyun amacı, düşünme, tasvir, görünüm, araç, yatırım kullanarak bu oyunu nasıl oynayabileceğimizi kolayca anlayabileceğimiz Kick The Buddy APK. Oyuna girer girmez zihninizde farklı türde düşünceler beliriyor. Oyun, tam bir zihinle öfke ve stresi hızla hafifletebilir. Kick the buddy oyunu Google Play Store 2018 yılında piyasaya çıktı. Ayrıca efsanevi isimli bir firma, oyunun doğasına göre yeni bir versiyonunu yayınladı. Çoğu insan daha eğlenceli olduğu için sever. Çocuklardan yetişkinlere kadar herkes oyuna çok ilgili. Silahlara büyük önem verilerek benzersiz olarak yaratılmış çeşitli silahlar vardır. Silahlar müzik, yiyecek, sıvı ve aletlerdir ve bunların hepsi minimal silahlardır. Bunu birçok silah takip eder.

Arkadaşı Tekmele MOD APK

Oynanış

Oyunu izlerken anladığımıza göre oynanışın anlatıldığı Kick The Buddy APK. Oyun, orijinal tasvirin, hayal gücünün ve düşüncenin içeriğine ve uygulamasına dayanmaktadır. En takdire şayan olanlardan biri, gözleri şenlendiren renklerin ve hayal gücünün deposudur. Günümüzde çoğu insan, gerçek hayatta öfkemizi ve stresimizi nasıl ortaya çıkardığımızın farkında değil. Bu oyunun kullanıcılar tarafından kullanımı, zihinsel uyarılmayı heyecanlandırdığı ölçüde sınırsızdır. Hayvanlar atlar, aslanlar, ayılar, kaplanlar ve leoparlardır. Bunu tren, araba gibi cihazlarla da alt edebiliriz.

Kick The Buddy APK  Yüksek hızlı makinelerle oyuncağa çarptığımızda telefonumuzda arka plan görüntüsü çıkıyor. Bunun anlamı, gözlerimizin önünde altın külçeleri ve para olmasıdır. Oyuncağa çok hızlı vurursak değeri artmaya devam edecek ve oyuncağı ne kadar erken indirmeye çalışırsak o kadar çok paramız olacak. Bir yandan, o oyuncağa bakacağız, ancak asıl bükülme, diğer yandan, bu oyuncağa, yukarı doğru koşan o zaman seviyesinin sonundan önce vurmamız gerekiyor, bu yüzden bu oyunu kazanamayız. .

Silahlar

Kick The Buddy APK, dünyada en çok kullanılan silahlardan biridir. Silahlar, günümüzde modern teknolojide düşmanımıza saldırmak için kullandığımız önemli bir araçtır. Her türlü silah bu oyunda hayati bir rol oynamaktadır. İlginç bir koordinasyon ve iç huzuru kazanma niyetiyle oynarsak aynı sonucu bekleyebiliriz. Ateşli Silahlar Bu tür silahlar ateş gibidir. Bu silahları oyuncağı yıkmak için sadece ateş şeklinde kullanabiliriz. Altın silahlar Bu, altın biçimli silahları çok yüksek bir standartta yapma ve kullanma yöntemidir.

Arkadaşı Tekmele MOD APK

Kick The Buddy APK’sını Kick Soğuk silahlar. Bu dizilimde çok çeşitli silahlar, özellikle pala, katana, gezi ve satır bulunur. Sıradaki silah biyolojik silahlar, kraliçe olduğumuzda bu araçları nasıl kullanabileceğimizin kraliçesi ve çeşitli virüs türleri. Bu biyolojik silah alanında da virüsler var. Virüs-A, Nono virüsü ve prion A-51’dir. Antivirüs kullanarak o oyuncağa saldırabiliriz. Sırada elmalı turta, domates, patates tabancası, bezelye çorbası vb. gibi birçok gıda silahı var, hepsi gıda silahları kategorisine giriyor.

Kick The Buddy APK Aletleri, oyuncağı görebildiğimiz herhangi bir şekilde saldırabildiğimiz, örneğin tv, demir kutu, meyve sıkacağı, tost makinesi gibi silahlar bu oyuncağa ev aletlerimiz ile vurabiliyor. Sadece bu oyunda istediğiniz eşyaları koyup o oyuncağa saldırabilirsiniz. Bu oyunu diğer oyunlardan daha çok karşılaştırırken, gözümüze çarpan nesneleri alıp oyuncağın üzerine atabiliriz. Silah silahları Birçok silah türü var ve bu oyunda hangi silaha sahip olduğumuzu seçip kullanabiliyoruz.

Profil

Kick The Buddy APK, banka, gardırop, satın alma işlemini geri yükleme, geri yükleme ilerlemesini tek bir önemli profil alanında bir araya getiriyor. O bankayı ne zaman görmek istersek, bu cihazı kullanabilir ve kendimiz görebiliriz. Sonra, gardırop elbise anlamına gelir. Farklı tipte elbiseler ve çeşitli renk elbiseler mevcuttur. Bu tür favori kıyafetleri almak için hayatın kıyafetlerinin ne kadar önemli olduğunu, fikrimize göre ve elimizde ne kadar para olduğunu bilebiliriz. Özellikle farklı türdeki giysilerin farklı miktarları vardır, yani kalitesi ve boyutu çok yüksek olabilir. Bu tür kıyafetleri almamız gerektiği fikri aklımıza geldi.

Arkadaşı Tekmele MOD APK

Ekstralar

Kick The Buddy APK, bizim için farklı oyunlardan daha fazla uygulamaya ve hediyelik eşyaya sahiptir. Başarılar Bu uygulamada, oyunu oynarken hangi hediyelik eşyalara ve ödül tekliflerine sahip olduğumuzu görebiliriz. Ayrıca çoğu oyunda verilen bu ayrıcalıkları kullanarak bir sonraki seviyeye nasıl geçileceğine de karar verir. Ekstra bölüm, başarılar, istatistikler, puan dostum, oturum açma ve ses ile ilgili sesler, bu uygulamanın ne işe yaradığını bilmediğimiz çeşitli bilgiler verir. Sesler açık Bu uygulamada istersek o oyuncağın sesini tutabiliyoruz. Gürültü yoksa bu uygulamayı kapatabiliriz. İsterseniz oyuncağın sesli konuşmasını devam ettirebilir, istemiyorsanız kapatabilirsiniz.

duvar kağıdı

Kick The Buddy APK duvar kağıdı bunda hayati bir rol oynar. Arka plan duvar kağıdı uygulamaları, kullandığımız oyuncaktan sonra en sevdiğimiz ve en eksiksiz duvar kağıdı uygulama şeklimizdir. Duvar kağıdı satın almak için bunları kullanarak bankamızdan para ile sadece altın külçeleri alabiliyoruz. karton kutu, kanalizasyon, anahtar odası ve bölmeli hücre, çeşitli duvar kağıtları kullanarak güzel bir zemin oluşturmak ve onunla oynamak için kullanılabilir. Bu oyundan hoşlanıyorsanız, sıkılmadan uzun süre oynayabilirsiniz. Renkli duvar kağıdı çeşitli renklerde gelir ve özellikle yeşil, sarı, kırmızı, turuncu, mavi ve gül olmak üzere istediğiniz herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Bu renklerden herhangi birini seçip kullanabiliriz.

Grafikler

Grafik kullanımının genel olarak oyunu bir sonraki seviyeye taşıyacak gibi göründüğü Kick The Buddy APK, kullanılmayan tüm büyük kullanıcılara yaptığı yorumlarla. Kullanıcılar bu oyunda grafik uygulamasını bizim sevdiğimiz şekilde oluşturdular. Animasyon, hayvanın kökenidir. Göz alıcı hayvan renklerinin farklı türleri ve onu trende fanteziye dönüştürme yeteneği, bu oyunda doğadan nasıl keyif aldığımızla aynı ölçekte yer alıyor. Bu grafikler meyveler, sebzeler, silahlar, müzik aletleri ve ev eşyaları yerleştirilerek doğru bir şekilde hesaplanır. Makinelerin bu oyuncağa çarptığı işaretler sınırsız grafik kullanımıdır. Grafikler bir oyunun içinde değilse o oyunu ne görebiliriz ne de oynayabiliriz.

Arkadaşı Tekmele MOD APK

Çözüm

Genel olarak, Kick The Buddy APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, renkli grafiklere sahip Android’deki en bağımlılık yapan oyunlardan biridir. Silahları kullanarak oyuncak ayıya saldırmak için oyunu başlatın. Her saldırı birçok ödül alacak. Daha fazla silah satın almak ve oyuncak arayüzünü yükseltmek için ödülleri kullanın. Renkli grafikler, göz alıcı yeni bir deneyim sunacak. Oyunun orijinal versiyonundan, sadece sınırlı miktarda paranız var. Ücretsiz olarak sınırsız para kazanmak için MOD sürümümüzü kullanın. Aşağıdaki makale mevcut bağlantılardan en son MOD sürümünü indirin.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir