GTA San Andreas APK İndir 2023 2.11.13 sınırsız para hileli

v2.4

Rockstar Games, San Andreas eyaleti ve Los Santos, San Fierro ve Las Venturas ile üç büyük şehrini kapsayan kocaman açık dünyasıyla ve genişletilmiş görsel sadakat ve 70'in üzerinde oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor. Carl'ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi katledildi, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor. Mahallesine döndüğünde bir çift yolsuz polis, cinayet suçlamasıyla ona komplo kuruyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrolüne almak için onu San Andreas eyaletinin dört bir köşesine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor.
Apk İndir
4.5/5 Oylar: 675
Geliştirici
Rockstar Games.
Sürüm
v2.4
Güncelleme
18.04.2022
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
1.11 GB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

GTA San Andreas APK, Android’deki en iyi aksiyon oyunudur ve Rockstar Games bunu yayınladı. Her PC oyuncusu, GTA serisini bilgisayarlarında oynar. Ayrıca, en popüler oyun geliştirme ekibi olan Rockstar Games’i de biliyorlar. Herkes bu GTA serisi oyunları sever. Örneğin GTA Vice City, PC oyun serilerinde en çok oynanan oyundur. Rockstar Games birçok aksiyon oyunu yayınladı. Bu oyun, geliştiricinin sürümünün 8. bölümüdür.

İlk olarak, bu Grand Theft Auto: San Andreas, PlayStation sürümünde yayınlandı. PlayStation, PS2’de piyasaya sürüldüğünde birçok alıcı buldu. Günler sonra, yayıncı oyunu Xbox, MAC, PC ve şimdi mobil cihazlarda başlatıyor. Böylece herkes bu aksiyon oyununu herhangi bir platformda kolayca oynayabilir.

 

GTA San Andreas MOD APK

Hikaye

GTA San Andreas APK’nın hikayesi yeni bir yolculukla başlıyor. Beş yıl önce Carl Johnson (CJ), mafya çetelerinin baskısıyla Los Santos, San Andreas’tan kaçmıştır. Ayrıca milyonerler ve film yıldızları uyuşturucu taciri ve satıcılarına karşı harekete geçer. Böylece CJ bu baskı durumlarından kaçacaktır. Şimdi 90’lar ve CJ annelerini görmek için eve gidiyor. Ama annesi zaten mafya çeteleri tarafından katledilmiştir. Annesi öldürüldükten sonra CJ’nin ailesi düştü ve kritik mali sorunlarla karşı karşıya kaldı. Ve çocukluk arkadaşlarının hepsi felakete doğru gidiyor.

San Andreas, CJ yaşam tarzına dayalı yeni GTA San Andreas APK hikayesini yarattı. Birkaç gün sonra CJ mahalledeki eve geri döner. Ancak birkaç yozlaşmış polis, yüzünü sokaklara çeviriyor. Cj sokağı ele geçirmeyi planlıyor ve San Andreas’ta mafya olmak istiyor. Ailelerinin şu anki kötü durumunu düzeltmelerine yardımcı olacak. Günlerin ardından CJ, mevcut caddeyi kontrol eder ve alır. Güvenliği için bazı çeteler kurar. Birçok çete mafyası CJ ekibine katılır. Şimdi CJ, San Andreas caddesinin büyük mafya çetesi olacak. Annesini öldürenleri bulmaya çalışır.

 

 

Oynanış

GTA San Andreas APK, rol yapma oyunları ile aksiyon oyunlarının birleşimidir. Oynanış tamamen Grand Theft Auto: Vice City’ye benziyor. BOyun grafikleri iyileştirildi ve nesnelerin grafiklerinin mevcut öğeleri iyileştirildi. Çok fazla eğlencenin karıştırıldığı rol yapma, eksiksiz suç tabanlı oyun. Tüm açık dünya dayanmaktadır. Böylece Amerika’nın üç merkezi şehrini keşfedebilirsiniz. Üç farklı şehre seyahat edebilmek için haritaları izleyin.

GTA San Andreas APK’da ok işareti ve konum işareti oyuna başladığınızda görev yerinizi keşfedecektir. Görev yerine ulaştıktan sonra yeni görevi yerel bölge mafya ekiplerinden alabilirsiniz. Her görevi tamamladıktan sonra oyun sizin için yeni bir hikaye başlatacak. Her görev tamamlandığında, bazı ödüller alırsınız. Yaklaşan görevler farklı konumlarda mevcuttur. Tüm görevler kesin konumlarda gerçekleşmez.

GTA San Andreas APK birçok yeni öğeyle birlikte gelir ve yerlere seyahat edebilirsiniz. Para kazanma görevini almak için yeni karakterlerle tanışın. Para, yeni kendi dairelerinizi ve arabalarınızı satın almanıza yardımcı olur. Görev ödüllerini kullanarak her şeyi yapabilirsiniz. Her tamamlanan görev, oyundan çok dolar para alıyorsunuz. İnsanları öldürmek ve arabayı belirli bir bölgeden çalmak için açık bağlantılar alıyorsunuz. Mafya çetelerini silahlarla yenin. Daha fazla metre koşamazsınız, bu yüzden zengin arabaları çalmak için biraz yürüyün.

Sürücüye çarparak araca girmek için kapı simgesine tıklayın. Sürücü, araba ile uyum sağlamak için sizi çok daha hızlı öldürmeye çalışır. ve yerlere seyahat edebilirsiniz. Para kazanma görevini almak için yeni karakterlerle tanışın. Para, yeni kendi dairelerinizi ve arabalarınızı satın almanıza yardımcı olur. Görev ödüllerini kullanarak her şeyi yapabilirsiniz. Her tamamlanan görev, oyundan çok dolar para alıyorsunuz. İnsanları öldürmek ve arabayı belirli bir bölgeden çalmak için açık bağlantılar alıyorsunuz.

Mafya çetelerini silahlarla yenin. Daha fazla metre koşamazsınız, bu yüzden zengin arabaları çalmak için biraz yürüyün. Sürücüye çarparak araca girmek için kapı simgesine tıklayın. Sürücü, araba ile uyum sağlamak için sizi çok daha hızlı öldürmeye çalışır. ve yerlere seyahat edebilirsiniz. Para kazanma görevini almak için yeni karakterlerle tanışın. Para, yeni kendi dairelerinizi ve arabalarınızı satın almanıza yardımcı olur.

Görev ödüllerini kullanarak her şeyi yapabilirsiniz. Her tamamlanan görev, oyundan çok dolar para alıyorsunuz. İnsanları öldürmek ve arabayı belirli bir bölgeden çalmak için açık bağlantılar alıyorsunuz. Mafya çetelerini silahlarla yenin. Daha fazla metre koşamazsınız, bu yüzden zengin arabaları çalmak için biraz yürüyün. Sürücüye çarparak araca girmek için kapı simgesine tıklayın. Sürücü, araba ile uyum sağlamak için sizi çok daha hızlı öldürmeye çalışır. İnsanları öldürmek ve arabayı belirli bir bölgeden çalmak için açık bağlantılar alıyorsunuz. Mafya çetelerini silahlarla yenin. Daha fazla metre koşamazsınız, bu yüzden zengin arabaları çalmak için biraz yürüyün. Sürücüye çarparak araca girmek için kapı simgesine tıklayın.

Sürücü, araba ile uyum sağlamak için sizi çok daha hızlı öldürmeye çalışır. İnsanları öldürmek ve arabayı belirli bir bölgeden çalmak için açık bağlantılar alıyorsunuz. Mafya çetelerini silahlarla yenin. Daha fazla metre koşamazsınız, bu yüzden zengin arabaları çalmak için biraz yürüyün. Sürücüye çarparak araca girmek için kapı simgesine tıklayın. Sürücü, araba ile uyum sağlamak için sizi çok daha hızlı öldürmeye çalışır.

 

GTA San Andreas MOD APK

Gerçek hayattaki mafya kavgalarına dayanmaktadır

GTA San Andreas APK birçok çete savaşı, dövüş, atış dövüşü ve daha fazlasını içerir. Büyük bir takıma sahip olduğunuzda elinizdeki silahlarla tüm mafya çetelerini yenmeniz gerekiyor. Aynı zamanda polisler silah seslerini duyarak çatışma yerine varacaklar. Yani polislerden kaçmanız size yardımcı olacaktır. Çünkü seni tutukladılar ve görev başarısız oldu.

GTA Vice City gibi, polislerin önünde sıradan insanları öldürdüğünüzde bir polis yıldızı alırsınız. En fazla beş polis yıldızı mevcuttur. Beş yıldıza ulaştığınızda, iletişim ve ordu sizi öldürmek için size gelir. Polis yıldızlarını alırken çok dikkatli olun. GTA San Andreas APK, sokakta birçok silahlı çatışmaya sahiptir ve polisler her an sokakta yürüyecektir. Oyunda birçok görev.

Çete mafyalarıyla savaşırsanız yardımcı olur. Mafya çetelerini yendikten sonra oyunun gerçek bir gangsteri olmak size kolay geldi. Tüm görevleri tamamlayın ve soygun görevleri size pahalı evler satın almanız için çok para verir. Sıradan insanları yenerek, sahip oldukları elbiseyi elde edersiniz. Çete savaşlarını ölmeden tamamlamaya özen gösterin. çünkü öldükten sonra mevcut görevleriniz başarısız oldu

 

Araba özelleştirme

GTA San Andreas, farklı renklerle araba özelleştirme sağlar. Kendi işiniz için pahalı bir araç satın almak için bir miktar paraya ihtiyacınız var. Araba gücünü yükseltin, renk değiştirin, koltuklar ve daha birçok şey parayla yapmak kolaylaştı. Arabanızı gerçek bir mafya patronu gibi özelleştirmek için mevcut tüm tasarım araçlarını kullanarak ihtiyacınız olan şeyle özelleştirebilirsiniz. Oyunda kim olduğunuzu keşfetmiş olabilirsiniz. Mafya çetesi liderlerinin arabalarının çoğu siyah renklerle tasarlanmış ve kafatası unsurları eklenmiştir.

 

GTA San Andreas MOD APK

Gerçek hayattaki şeyler

GTA San Andreas APK’da, üç tür hava durumu modunu görebilirsiniz. Doğal yaşam hava sistemimize dayalısınız. İnsanlar 24 saat aktif olarak sokaklarda yürüyor, binalarda çalışıyor ve daha fazlası. Sokakta her türlü arabayı çalabilirsiniz. Size araba çarptığında canınız bir nebze olsun azaldı. Sağlığınızı tamamladıktan sonra sağlığınıza kavuşmak için hastaneye yatırılırsınız. Bazı yerlerde kalp izleri belirdi. CJ hayatlarını canlandırabilmek için kalp eşyalarını toplayın. Trafik sistemi yapılmış ve insanlar trafik kurallarına uymaktadır. Oyun içerisinde kumsallar ve deniz mevcuttur.

 

Grafik

Rockstar Games, bu GTA San Andreas APK oyununu 2004 yılında piyasaya sürdü. Rockstar Games, bu oyunu 2K başlangıç ​​grafik türüyle geliştiriyor. Tüm unsurlar ve öğeler yeni grafik sistemi ile geliştirildi. GTA Vice City ile karşılaştırıldığında, bu oyunun grafikleri geliştirilmiş ve gerçek gibi birçok şey eklenmiştir. Yüksek çözünürlüklü 3D grafikler, oyunu daha fazla bağımlılık yapar. Oyun oynarken grafik kalitesi hiç düşmedi. Üç şehir, canlı kahverengi grafiklerle yapılmıştır ve öğelerin kalitesi asla kaybolmaz. Alışveriş merkezleri, binalar, araçlar, bankalar ve daha pek çok şey gerçek gibi görünür.

Tamamen gerçekliğe dayalı grafiklerle yapılan objektifte artık herhangi bir değişiklik olmadı. Geliştirici, GTA San Andreas APK’nın ses ve müzik kısımlarını oldukça geliştirdi. Arabaların ve bisikletlerin korna sesleri, gerçek araç sesleri gibi duyulur. Vurma sesleri, yerleşik sesler, polis sesleri ve daha fazla ses geliştirildi. Bu açık dünya oyununu bir kez deneyin, bu oyunun bağımlısı olacaksınız ve oyunun sonuna kadar asla sıkılmayacaksınız. Restoranın radyo sistemleri, car inside şarkıları, radyo şarkıları 70’ler gibi duyulmuş.

 

GTA San Andreas MOD APK

GTA San Andreas APK

Genel olarak, GTA San Andreas APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu mükemmel açık dünya uygulaması. Orijinal versiyondan paraya ihtiyacınız var ve görevleri tamamladıktan sonra para kazanıyorsunuz. Tüm görevleri ölmeden tamamlayın, sizin için meydan okumamız. Yeni şeyler satın almanıza yardımcı olacak çok para ödülü almak için tüm görevleri tamamlayın. Hikayenin sonuna kadar sıkılmayacaksınız çünkü oynanış hikayesi ve grafikleri sizi bu oyunun bağımlısı yapacak. MOD versiyonumuz sizin için sınırsız para veriyor. Makale mevcut bağlantıların altındaki MOD sürümünü indirin.

 

 

Yenilikler

Yenilikler
• Android işletim sisteminin ve Pixel cihazların son sürümlerinde iyileştirilmiş uyumluluk
• 64-bit Desteği Eklendi
bayrak
Uygunsuz olarak işaretler

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir