Chicken Gun apk indir 2024 sınırsız para

v3.2.02

Sınırsız para, sınırsız jeton, sınırsız puan, yükseltilmiş öğeler, kilitsiz özellikler, reklamsız, gecikmesiz, modda düzeltilmiş hatalar ile Chicken Gun mod apk'nın keyfini çıkarın
Apk İndir
4.2/5 Oylar: 4,237
Geliştirici
ChaloApps.
Sürüm
v3.2.02
Güncelleme
03 Şubat 2023
Gereksinimler
Android 5.1
Boyut
187 MB
Yayımlayan
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Chicken Gun apk Birini, özellikle silahlarla vurmanın, yaşımızdan bağımsız olarak hepimizin sevdiği bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz, çünkü bir hedefe sahip olmak ve doğru nişan alıp hedefi vurmak için yoğunluğunuzu veya kapasitenizi incelemek çok büyük bir zevk. Bu yüzden hepimiz, ne olursa olsun çekim aşkımıza kasıtlı olarak sürüklendiğimizi ve eğer alırsak böyle bir şeyi deneyimlemek istediğimizi kabul etmeliyiz. Bu yüzden teşekkürler, çünkü özellikle programlamanın evrimiyle simülasyon türünün kolaylıkla mümkün hale geldiği oyun dünyası segmentinde internetin nimetlerine sahibiz.

Bu, kullanıcılara en üst düzeyde ve oyunda yer alan tüm gerçekçi özelliklerle hizmet etmek için birden fazla niş ve kategoriyi keskin bir şekilde keşfetmek için yeterli kapasitedir. Elimizde bu Chicken Gun apk’sı var, daha önce hiç olmadığı kadar çekim deneyimi sağlamak için özel olarak simüle edilmiştir. Oyun, oyun için gereken tüm unsurları içerdiğinden hepimiz gerçek ateş etme aşkımızı kolaylıkla keşfedebiliriz. O halde oyunu indirin ve gerekli tüm makaleler oyun içinde donatıldığından, herhangi bir eksiklikten rahatsız olmadan birinci kişinin bakış açısıyla çekim yapma deneyiminin keyfini çıkarın.

 

Burada işi yağmacıya saldırmak olan tavuk karakterinin rolünü üstleneceksiniz, çünkü ahırı kurtarmak için ahırı zor durumda bırakacak ve oyun içinde size sağlanan çeşitli cephaneliklerle o düşmanlara saldıracaksınız. Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi gibi birçok mod ile oyunda önemli miktarda canlı araç ve silah etkinleştirilir.

 

Oyun, oyun için gereken tüm unsurları içerdiğinden hepimiz gerçek ateş etme aşkımızı kolaylıkla keşfedebiliriz. O halde oyunu indirin ve gerekli tüm makaleler oyun içinde donatıldığından, herhangi bir eksiklikten rahatsız olmadan birinci kişinin bakış açısıyla çekim yapma deneyiminin keyfini çıkarın. Burada işi yağmacıya saldırmak olan tavuk karakterinin rolünü üstleneceksiniz, çünkü ahırı kurtarmak için ahırı zor durumda bırakacak ve oyun içinde size sağlanan çeşitli cephaneliklerle o düşmanlara saldıracaksınız. Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi gibi birçok mod ile oyunda önemli miktarda canlı araç ve silah etkinleştirilir.

Oyun, oyun için gereken tüm unsurları içerdiğinden hepimiz gerçek ateş etme aşkımızı kolaylıkla keşfedebiliriz. O halde oyunu indirin ve gerekli tüm makaleler oyun içinde donatıldığından, herhangi bir eksiklikten rahatsız olmadan birinci kişinin bakış açısıyla çekim yapma deneyiminin keyfini çıkarın. Burada işi yağmacıya saldırmak olan tavuk karakterinin rolünü üstleneceksiniz, çünkü ahırı kurtarmak için ahırı zor durumda bırakacak ve oyun içinde size sağlanan çeşitli cephaneliklerle o düşmanlara saldıracaksınız. Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi gibi birçok mod ile oyunda önemli miktarda canlı araç ve silah etkinleştirilir.

O halde oyunu indirin ve gerekli tüm makaleler oyun içinde donatıldığından, herhangi bir eksiklikten rahatsız olmadan birinci kişinin bakış açısıyla çekim yapma deneyiminin keyfini çıkarın. Burada işi yağmacıya saldırmak olan tavuk karakterinin rolünü üstleneceksiniz, çünkü ahırı kurtarmak için ahırı zor durumda bırakacak ve oyun içinde size sağlanan çeşitli cephaneliklerle o düşmanlara saldıracaksınız. Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi gibi birçok mod ile oyunda önemli miktarda canlı araç ve silah etkinleştirilir.

 

 

O halde oyunu indirin ve gerekli tüm makaleler oyun içinde donatıldığından, herhangi bir eksiklikten rahatsız olmadan birinci kişinin bakış açısıyla çekim yapma deneyiminin keyfini çıkarın. Burada işi yağmacıya saldırmak olan tavuk karakterinin rolünü üstleneceksiniz, çünkü ahırı kurtarmak için ahırı zor durumda bırakacak ve oyun içinde size sağlanan çeşitli cephaneliklerle o düşmanlara saldıracaksınız. Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi gibi birçok mod ile oyunda önemli miktarda canlı araç ve silah etkinleştirilir. Ahır zor durumdayken işi yağmacıya saldırmak olan tavuk karakterini oynayacak, ahırı kurtaracak ve oyun içinde size sağlanan çeşitli cephaneliklerle o düşmanlara saldıracaksınız.

 

Chicken Gun apk sınırsız para

Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi gibi birçok mod ile oyunda önemli miktarda canlı araç ve silah etkinleştirilir. Ahır zor durumdayken işi yağmacıya saldırmak olan tavuk karakterini oynayacak, ahırı kurtaracak ve oyun içinde size sağlanan çeşitli cephaneliklerle o düşmanlara saldıracaksınız. Arkadaşlarınızı getirebileceğiniz ve oyunda rastgele yabancılarla oynayabileceğiniz çok oyunculu çevrimiçi gibi birçok mod ile oyunda önemli miktarda canlı araç ve silah etkinleştirilir.

Tavuk Silahı MOD APK

Chicken Gun apk

Chicken Gun apk, orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir ve sınırsız kullanımla gelişmiş özelliklerin size sunulduğu yerdir. Karakterlerin araçları ve becerileri ve canlı potansiyele sahip silahlar gibi özellikleri yükseltirken iyi bir şekilde yararlanabileceğiniz sınırsız para, puan ve madeni para gibi çeşitli gelişmiş özellikleri sizin için etkinleştirdik. Oyunda bulunan ücretsiz alışverişten öğeler satın alın, ayrıca kilidi açılmış şeylerin keyfini çıkarın. Oynayışınız için tüm profesyonel özelliklerin ve diğer öğelerin kilidini açtık. Oyunda görünen her türlü reklamı engellediğimiz ve kaldırdığımız reklam olmaması gibi politikaların daha fazla entegrasyonu. Sürüm, kullanıcıların onu başka kaynaklardan rootlamalarını gerektirmez ve güvenli ve emniyetli bir oyun ortamı için oyunda antiban ve antivirüs özellikleri sunar.

Özellikler

En ilgi çekici hikaye konseptinden biri

Herkesin ateş etmeye güvenmesini sağlayan oyunda yaratılan temel hikayeye bayılacaksınız. Oyun cephaneliğinde daha önce atış oyunları vardı ama bunların eksikliği bir hikayesi olmamasıydı çünkü hikaye kullanıcıları oyuna bağlı tutuyordu çünkü herkes bir şeyler yapmayı sever bir amaç için. Rapor herkese anlam katıyor ve bu yüzden insanlar oyunu seviyor çünkü ahırı düşmanların saldırılarından kurtarmanız ve onları silahlarınızla yok etmeniz gerekiyor.

Rol oyununda tavuk karakterler

Chicken Gun apk’nın oynanışı, kullanıcılara sonunda tavuk karakterlerinin rol oynamasını sunar, ancak tüm karakterlerin farkı yaratan farklı görünümleri vardır. Tavuk karakterlerini almalı ve karakterlerinizi oyunda mevcut olan çeşitli araçlara yükseltip özelleştirmelisiniz. Ahırı kurtarmak için silahları alın, düşmanları hızla yok edin ve onları savuşturun.

Düşmanları anlamak için klasik haritalar.

Chicken Gun apk’nın oynanışı, kullanıcılara aradıkları her şeyi bulmaları ve haritaları çeşitli şeyler için etkili bir şekilde kullanmaları için harika haritalar sağlar. Oyunun haritalara ihtiyacı var çünkü oyun, ahırı yağmalamaya gelen saldırganları arama ve öldürme etrafında dönüyor.

Tavuk Silahı MOD APK

Nihai bir şekilde çekim simülasyonu

Chicken Gun apk, kullanıcılara, özellikle simülasyondaki düşmanlara karşı ateş etme etkinliklerinin en gelişmiş ve klasik işleyişini sağlar. Canlı cephanelikle ateş etmek, aynı zamanda saldırganlığınızın en büyük zevki için yapılır, bu nedenle devam edin, atışları tıklamak ve hedefi vurmak için silahlarınızı seçin.

Kolaylıkla kullanıcı arayüzü.

Chicken Gun apk’da sağlanan kullanıcı arayüzü mükemmeldir ve kullanıcılara hedefi doğru bir şekilde vurmak için gereken akrobasi hareketlerini gerçekleştirmek için toplam kapasite sunar. Düşmanlar ahıra ulaşmaya çalışıyor ve siz de mermilerinizi kafalarına sıkarak onları kurtarmanız gerekiyor.

Zevk için çok oyunculu çevrimiçi oyun

Chicken Gun apk, atıcıya ahırı almaya gelen düşmanların hedeflerini vurmak için oyun oynama olanağı sunan animasyon karakterleri roleplay’deki en iyi atış oyunlarından biridir. Çevrimiçi bağlantıya rastgele yabancıların bile katıldığı çok oyunculu çevrimiçi çok oyunculu ortama getirerek, bir manga şeklinde arkadaşlarınızın yardımıyla onları savuşturabileceksiniz.

animasyonlu karakterler

Oynanış Chicken Gun apk, karakterin tavuk görünümündeki animasyonlu formuyla birlikte gelir ve kullanıcılara en gelişen ve eğlenceli atış oyununu sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli cephanelikler var ve hedefi son derece vurmak için arkadaşlarınızla birlikte silahları alın.

Büyük cephanelik ve patlayıcılar

Chicken Gun apk’nın oynanışı, kullanıcılara düşmanlarla etkili bir şekilde başa çıkmak ve onları öldürmek için çeşitli silahlar ve patlayıcılar sunan klasik ve geliştirilmiş oyunlardan biridir.

Tavuk Silahı MOD APK

Çözüm

Bir hikaye ile yapılan saldırıda en gelişmiş atış deneyiminin keyfini çıkarmak için Chicken Gun apk’yı indirin, böylece işleri yapmak için bir amaç edinirsiniz. Devasa bir cephanelik ve patlayıcılarla saldıran oynanışa bayılacaksınız. Bu değiştirilmiş sürümde, sınırsız para, madeni para ve keyfini çıkarabileceğiniz diğer kilidi açılmış, kilidi açılmış premium avantajlar, reklam yok, sabit hatalar, gecikme yok ve engellenen düşman eylemleri gibi yükseltilmiş oyun için gereken her şeye sahip olacaksınız.

 

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir